Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Finałową Klasyfikacją Pucharu Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich sezon 2016/2017. Gratulujemy zwycięzcom zdobycia Pucharu Polski PZN w poszczególnych kategoriach wiekowych. Przypomnijmy, że w klasyfikacji mogli brać udział tylko sportowcy bez aktywnej licencji Polskiego Związku Narciarskiego oraz Ci, którzy nie mają jej minimum od trzech lat. Rywalizacja w Pucharze Polski amatorów odbywała się tylko w kategoriach wiekowych.

W sobotę 11 marca 2017 roku w Górach Bialskich po raz drugi zawodnicy zmierzyli się techniką klasyczną w maratonie narciarskim SGB Ultrabiel na dystansie 60 km oraz w biegach towarzyszących na 30 km i 15 km. Zawody były finałem Pucharu Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich. Uczestników przyjeżdżających na polsko-czeską granicę, gdzie odbywały się zawody, czekało w tym roku wiele nowości.

W dzisiejszym biegu (tzn. 04.03.2017 r.) na 50 km najlepsi Justyna Kowalczyk i Pavel Ondrasek! Gratulujemy. Najlepszy z Polaków Daniel Iwanowski. Zawody rozegrane zostały przy pięknej pogodzie - kilku stopniach ciepła, w słońcu. - Trasa bardzo wolna i ciężka - komentował na mecie Toni Escher - znakomity niemiecki biegacz.

Aleksandra Fundanicz z Ustrzyk Dolnych oraz Dmytro Kozaczuk w Ukrainy zostali zwycięzcami XXX Bieszczadzkiego Biegu Lotników który odbyły się 12 lutego br. na trasach biegowych im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej.

Przedstawiamy oficjalne wyniki z XXIX Ogólnopolskiego Biegu Hetmańskiego który odbył się 5 lutego 2017 r. na trasach narciarskich "Siwa Dolina" w Tomaszowie Lubelskim w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych wg. Pucharu Polski PZN. PROSIMY O DALSZE UWAGI  DO WYNIKÓW NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - wyniki zweryfikowano na  podstawie kamery na mecie, ale mogło sie zdarzyć, że  coś  nie  dostrzeżono. Wszystko jest do sprawdzenia.

Na nowotarskim lotnisku po raz IX odbył się Bieg Podhalański im. Jana Pawła II. Na trasie zawodów stanęło blisko 650 miłośników biegówek! Na liście startowej znaleźli się Czesi, Austriacy, Szwedzi oraz kilkudziesięciu Słowaków, a wśród nich ekipa z zaprzyjaźnionego Kieżmarku. W dniu zawodów, Jury podjęło decyzje o skróceniu najdłuższego, 30-kilometrowego dystansu. Powodem były ciężkie warunki na trasie spowodowane przez odwilż, która parę dni wcześniej zawitała na Podhale.

Znajdź nas na Facebook

Patronat nad Pucharem Polski PZN

Kalendarz Pucharu Polski PZN

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ULTRABIEL

Bieg Popradzki

Bieg Lotników

Bieg Podhalański

Puchar Kościeliska

Bieg Hetmański

BIEG PIASTÓW

Statystyki Odwiedzin

Dziś24
Wczoraj93
Liczba odsłon103111

1
Online
niedziela, 19, listopad 2017